Marka powstała z prostej potrzeby jaką były idealne spodenki do spania, które oprócz idealnego kroju byłyby jakościowe. Właścicielka marki – Kasia Wojnicka, ściągała spodenki z całego świata w poszukiwaniu tych idealnych!

W propozycjach marki HIBOU znajdziemy wysokiej jakości ubrania do spania, krótkie oraz długie spodenki, topy, rompery i bluzki. Dwa lata temu brand poszerzył ofertę o linię Basic, w której znajdziemy ubrania, które stanowią podstawę codziennych stylizacji.
T-Shirty, oversize’owe bluzy, longsleev’y, spodnie dresowe i jednokolorowe sety.

“W 2014 roku kiedy zakładaliśmy pierwszy fanpage marki na facebook’u w pierwszych godzinach zaczęła przybywać ogromna liczba fanów. Wraz z mężem pojechaliśmy do rodziców, aby im pokazać ile osób interesuję się marką i robiliśmy zakładamy ile dokładnie osób będzie o godzinie 00:00. Mój tata zgadł co do jednej osoby! Było to 3086 fanów w 24 godziny od założenia fanpage’a” – wspomina Kasia Wojnicka (zdj. poniżej).

Jak twierdzi pomysłodawczyni Hibou “Nie zwalniamy tempa. Naszym głównym celem jest wyprowadzenie marki na zagranicę. W tym momencie mamy butik przy ulicy Mokotowskiej oraz sklep online, z którego mamy coraz więcej zagranicznych zamówień. Piękne sny nie biorą się znikąd. Wierzymy, że tworzy je odpowiednia oprawa. Właśnie dlatego projektujemy przyjazne dla ciała i urocze dla oka ubrania oraz akcesoria do spania, dzięki którym będziesz się czuła wyjątkowo, nawet wtedy, kiedy śpisz. W trosce nie tylko o piękno, ale i zdrowie, do produkcji naszych piżam wykorzystujemy jedynie miękką, przyjemną w dotyku bawełnę o najwyższej jakości. Dzięki temu produkty, które powstają są wolne od szkodliwych substancji, tak bezpieczne, że mogą je nosić nawet wrażliwi alergicy.”

„Stawiamy także na unikatowy design i wyszukane detale, ponieważ cenimy piękną oprawę w każdej sytuacji. Wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie w Polsce z czego jesteśmy bardzo dumni!”.