Każda z nas pragnie wyglądać niepowtarzalnie i czuć się świetnie w wybranej stylizacji. Potrzebujesz sukienki na wyjątkową okazje? Chcesz błyszczeć na imprezie i przyciągać spojrzenia? Wiemy jak to zrobić!

Poszukując odpowiedzi na powyższe pytania, natknęliśmy się na markę Szyjemy Sukienki. To firma założona siedem lat temu z pasji do rzemieślniczego krawiectwa i mody najwyższej próby. W ofercie tej marki znajdziesz ponadczasowe kreacje, kroje, które podkreślają kobiecość i wyróżniają się na tle dziesiątek takich samych sukienek z witryn sklepowych. Warto wspomnieć, że w ofercie marki znajdują się również wyjątkowe suknie ślubne.

Chcemy, żeby nasza klientka czuła się w sukience najpiękniejszą wersją siebie. Wciąż zachwyca nas to, że sukienka to tak bardzo wiele więcej, niż kawałek materiału. Chcemy tworzyć ubrania, które dają radość. Nie tylko radość z bycia podziwianą, ale też poczucie satysfakcji wynikające z wygody użytkowania i świadomości dobrej inwestycji. To taki nasz praktyczny glamour, bo wiemy, że dla współczesnej kobiety sam glamour to zdecydowanie za mało. – komentuje założycielka marki – Marta Stąpor.

Sukienki nie zbawią świata, ale mają większą siłę niż można przypuszczać. Poprzez to, co nosimy – świadomie lub nie – wyrażamy siebie. Ubraniami możemy dodać sobie mocy. A żaden ciuch nie ma w sobie tyle kobiecej siły, co sukienka. – dodaje.

Projekty marki można zamawiać w sklepie online www.szyjemysukienki.pl lub w klimatycznym butiku partnerskim na warszawskiej Pradze, w dawnej fabryce wódek: Polish Design w Pasażu Konesera (pl. Konesera 5).