Mieszkanie to nie tylko cztery ściany, ale przede wszystkim miejsce, w którym się relaksujemy, spędzamy wolne chwile, zapraszamy znajomych i bliskich. Miejsce, które wiele o nas mówi, potrafi odzwierciedlać naszą duszę, nastrój, czy etap w życiu.

DecoDialogue to wnętrzarski concept store – idealne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wyselekcjonowanych mebli, ceramiki, szkła, tekstyliów, a nawet oświetlenia. Przedmioty te pochodzą zarówno z większych manufaktur jak i małych, niezależnych studiów projektowych, czasem dopiero debiutujących na rynku. Koncept ten został stworzony przez dwie przyjaciółki – Katarzynę Udd i Małgorzatę Reif, które przy wyborze produktów do swojego sklepu kierowały się jakością materiałów, pięknem oraz tradycyjnymi metodami wytwarzania.

Są to produkty, które opowiadają swoją historię. Jak mówią założycielki sklepu – DecoDialogue to miejsce dialogu pomiędzy designem, a wielbicielami eklektycznego, ponadczasowego stylu w projektowaniu wnętrz; pomiędzy klasyką i nowoczesnością.

Jest to również miejsce warsztatów i spotkań autorskich z projektantami.

Sklep DecoDialogue znajduje się przy ul. Kopernika 8.18 w Warszawie, który działa również jako sklep internetowy pod adresem decodialogue.pl