Zamiłowanie do jakości, luksusu i wysokiej klasy mebli w pełni definiuje nową markę LEMA, która zagościła w ofercie Mood Design – warszawskiego salonu z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz.

Meble te znane są miłośnikom designu nie od dziś. Włoska doskonałość łącząca innowacyjność i tradycję z dzisiejszą kosmopolityczną estetyką – tak w jednym zdaniu można określić charakter tej marki.

Siedziba Lemy znajduje się w północnej Lombardii – w miejscu, w którym narodził się włoski design. Za sukcesem marki stoi współpraca z projektantami ze światowej czołówki, a także umiejętne łączenie doskonałości technologicznej z kunsztem rzemieślniczym. Styl mebli jest współczesny i lekki. Główną rolę grają tu stonowana elegancja, szlachetne materiały i dopracowane detale.

Od blisko 50 lat LEMA jest mistrzynią estetyki „Made in Italy”. W kolekcji tej firmy znajdziemy szeroki wybór mebli do pokoi i salonów, takich jak szafy, stoły i stoliki, fotele, sofy, komody, krzesła, półki, łóżka. Te perfekcyjnie zaprojektowane, luksusowe meble pełne są wyrafinowanych detali. Szczególnie warto zwrócić uwagę na nowoczesne systemy do przechowywania – systemy szaf oraz garderoby typu walk-in, które rewolucjonizują tradycyjną koncepcję przechowywania ubrań i dodatków.  Modułowe i konfigurowane pod indywidualne zamówienia rozwiązanie pozwalają racjonalnie zaplanować każdą, nawet najtrudniejszą przestrzeń. Ułatwia to szeroki zakres wyposażenia wewnętrznego, na który składa się wiele przemyślnie zaprojektowanych elementów. Wśród nich znajdziemy szafki z szufladami, gabloty na spodnie, paski i buty czy też półki i wieszaki z wbudowanym oświetleniem. Dla marki Lema miejsce, w którym przechowujemy ubrania i akcesoria reprezentuje luksus w najściślejszym znaczeniu tego słowa. Ale jest również odzwierciedleniem stylu życia domowników.

Co ciekawe, w tym roku marka wprowadziła innowacyjny Lema Air Cleaning System, który montowany jest w szafach opcjonalnie. Opatentowany system czyszczenia powietrza wykorzystuje nanotechnologię i specjalną lampę UV. Dzięki nim wewnątrz szaf i garderób wytwarza się reakcja fotochemiczna, która niszczy bakterie i pleśń oraz wszelkie zapachy. Nie ma więc potrzeby oddawania ubrań do pralni chemicznej za każdym razem, kiedy staną się nieświeże.

Po więcej inspiracji zapraszamy do Showroom’u MOOD przy ulicy Emilii Plater 27 w Warszawie i na stronę www.mood-design.pl.