Zastanawiacie się, gdzie w stolicy można zjeść naprawdę dobre, orientalne dania? Viet Street Food to pierwsze w Polsce bistro ze 100% oryginalnym wietnamskim jedzeniem. Wszystko przygotowywane jest na miejscu przez prawdziwych pasjonatów swojego tradycyjnego jedzenia jakie pamiętają z ulic Hanoi oraz ze swoich domów.

 

Fani prawdziwie wietnamskich klimatów mogą rozpieszczać swoje podniebienia na warszawskiej Saskiej Kępie. Po udanym debiucie food truck’a, właściciele Viet Street Food postanowili otworzyć swoje bistro. I był to genialny pomysł! Zupa Pho, kanapki Banh Mi, sajgonki, smażony makaron, Bun Cha – czyli wieprzowina z grilla podana z cienkim ryżowym makaronem, ziołami i autorskim sosem… brzmi zachęcająco? Dla nas bardzo!

Oprócz pysznego jedzenia, pełnego autentycznych przypraw i smaków, w Viet Street Food możecie skosztować również prawdziwego wietnamskiego piwa Saigon oraz napić się wyśmienitej, mocnej kawy. Jest to miejsce pełne przypraw, kolorów i pozytywnej atmosfery. Jednym słowem – pachnie i smakuje Azją! Będziemy tu wpadać! 😊

Wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili tego niesamowitego miejsca, zapraszamy na ulicę Królowej Aldony 5/2 na Saskiej Kępie.