Wiele lat temu, ikona mody Marlin Monroe powiedziała, że „pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy”. Nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, szczególnie, że udane zakupy naprawdę potrafią poprawić humor w nawet najbardziej pochmurny dzień, a właściwy ubiór wzmacnia pewność siebie.  

W Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej 43 powstał niedawno nowy salon z wyselekcjonowaną ofertą odzieży sektora premium. Właścicielka tego miejsca, podróżując po Europie, często zastanawiała się na czym polega fenomen uznawanych za prekursorki elegancji, Francuzek. Rzeczywiście, to co je wyróżnia to dyskretna elegancja i naturalność, którą zwykle ułatwia wyjątkowo wygodny strój. Zawsze podziwiała Polki za ich zamiłowanie do mody i umiejętność noszenia wysokich obcasów ale sama hołdując idei „im mniej tym więcej” marzyła o przedstawieniu marek minimalistycznych, które równocześnie odpowiadałyby oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek. Wszystkie zostały wybrane według jednego klucza: połączenia komfortu z najwyższą jakością.

Good Mood Boutique przedstawia, pierwszy raz na polskim rynku, kolekcję międzynarodowych marek słynących z ponadczasowego dizajnu i wysokogatunkowych tkanin naturalnych, takich jak len, jedwab, wełna, bawełna i kaszmir.

Oferta salonu to głównie styl casual znanej szwajcarskiej marki Repeat Cashmere, włoskich marek Rosso35 i YC Milano oraz ostatnie trendy w modzie prezentowane przez niemiecką markę Hannes Roether. Ich salony można spotkać w Mediolanie, Paryżu i innych stolicach Europy.

Marką, która pojawiła się w butiku w tym sezonie jest Purotatto – specjalizująca się w produkcji przepięknych swetrów z kaszmiru i jedwabiu oraz słynąca z wyjątkowych t-shirtów bawełnianych z dodatkiem włókna mlecznego. Ich cechą charakterystyczną jest niezwykła miękkość i widoczna elegancja tkaniny co powoduje, że bardzo szybko znalazła swoich wiernych klientów.

Wystrój i atmosfera butiku również ma na celu bardziej przypominać wizytę u stylistki niż zakupy w typowym sklepie. Minimalistyczny wygląd wnętrza ociepla miła atmosfera, a na spragnionych zawsze czeka kawa, woda a nawet kieliszek Prosecco, w końcu zgodnie z nazwą butiku –  najważniejszy jest pozytywny humor i dobre samopoczucie! 🙂