Znane warszawskie studio architektury wnętrz MoodWorks – Karina Snuszka & Dorota Kuć już drugi rok z rzędu zdobyło 3 nagrody w międzynarodowym konkursie IPA (International Property Awards). Za sukcesami MoodWorks stoi jasno zdefiniowany styl. Studio specjalizuje się w projektach dla najbardziej wymagających klientów prywatnych i komercyjnych. Estetyka pracowni zasadza się nie tylko na eklektycznym połączeniu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia. Wyróżnia ją przede wszystkim autorska paleta kolorystyczna oraz rzadka umiejętność wplatania sztuki w tkankę każdego projektu. 

Na szczególną wrażliwość estetyczną projektantek wpływ miały studia odbyte na włoskich uczelniach. W portfolio duetu Snuszka & Kuć znajdują się liczne realizacje rezydencji i apartamentów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Polsce i zagranicą. Na ich koncie są również projekty flagowych butików wiodących polskich projektantów mody, a także biura największych polskich i międzynarodowych korporacji. Nie da się ukryć, że ulubionym motywem architektek jest sztuka, która często stanowi punkt wyjścia w całym procesie tworzenia projektu.

Architektki MoodWorks projektują przepiękne wnętrza, które odzwierciedlają osobowość i styl życia klienta. Zgodnie z filozofią marki, jakość i sztuka są gwarantem ponadczasowej elegancji. Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.moodworks.pl oraz do siedziby pracowni przy ulicy Widok 20/9 w Warszawie.