Niewiele jest takich miejsc na mapie Warszawy gdzie moda przenika się z kulturą i sztuką tworząc niezwykle inspirujące miejsce. Przepis na sukces? Starannie wyselekcjonowane marki, piękne ubrania, autorskie projekty, przedmioty najzdolniejszych polskich projektantów i artystów. Znajdziesz tu zarówno sukienki, płaszcze, biżuterię, torebki jak i wyjątkowe książki, oprawione ilustracje, czy niezwykły cykl artystycznych wystaw „Pod chmurką”.

Cloudmine to działający od 11 lat butik z selekcją ubrań i przedmiotów od najzdolniejszych polskich projektantów i artystów. Zespół Cloudmine starannie wybiera spośród wielu marek i twórców to, co w polskiej modzie, sztuce i designie charakteryzuje się smakiem i wysoką jakością. Nie goni za trendami i jednosezonowymi markami – tu ceni się klasykę i minimalizm.

Butik przy ulicy Paryskiej 17 to nie tylko sklep. To również miejsce spotkań i warsztatów, wernisaży i prezentacji marek. Cloudmine cyklicznie organizuje lokalne Sprzątanie Świata, tematyczne dni z ceramiką, sukniami ślubnymi czy dziecięcymi ubrankami. Kupując w Cloudmine można mieć pewność, że jest to miejsce dbające o środowisko – nie używa się tu plastiku, rezygnuje z nieekologicznych rozwiązań i przede wszystkim promuje zrównoważoną modę.

Wszystkich fanów świadomej konsumpcji zapraszamy serdecznie do butiku przy ulicy Paryskiej 17 na warszawskiej Saskiej Kępie oraz do sklepu online dostępnego pod adresem www.cloudmine.pl