Moda męska niejedno ma imię, jednak nie od dziś wiadomo, że to garnitur dodaje mężczyźnie elegancji. Panowie dbający o swój wizerunek przywiązują szczególną uwagę nie tylko do tego, aby dobrze się prezentować, ale również czuć wygodnie. Jak połączyć te dwie kwestie? Przedstawiamy garnitury od marki KRÓL.

„Made to measure”, czyli garnitury szyte na miarę marki Król, to nic innego jak 30-letnia sztuka i tradycja męskiego krawiectwa. Każdy mężczyzna wie, że dobrze skrojony garnitur nie tylko pomaga wyrazić siebie, ale również wyróżnić się pośród tłumu. Salon KRÓL zlokalizowany w Warszawie przy Placu Unii to kwintesencja polskiej, rodzinnej marki z wieloletnią tradycją. Odzież KRÓL od początku do końca produkowana jest w Sierpcu na hali produkcyjnej funkcjonującej nieustannie od 30 lat.

KRÓL to przede wszystkim elegancka odzież męska – garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki i spodnie, a dodatkowo w sklepach dostępne są: koszule, buty oraz szeroki wybór akcesoriów. Odzież produkowana jest zarówno z wełny wysokiej jakości renomowanych producentów jak również z tańszych sztucznych zamienników. Posiadają  nietypowe wzory, dostępne w ograniczonych ilościach zapewniając swoim klientom najwyższą jakość oraz unikalność. Sklep oferuje zaawansowane poprawki krawieckie w cenie zakupionego towaru – każdy produkt wraca do hali produkcyjnej gdzie jest poprawiany przy użyciu tych samych maszyn, pras co podczas produkcji.

 

Dla bardziej wymagających klientów Salon KRÓL oferuję ekskluzywną usługę szycia na miarę techniką “made to measure”. Klient przy pomocy doradcy wybiera tkaninę, krój, sposób wykończeń, szerokości np. klap, kołnierzy mankietów, guziki, obszycia, kolor nici. Możliwa jest całkowita personalizacja ubrania – co wyróżnia tego producenta na tle innych oferujących szycie na miarę tą techniką. Następnie doradca dopasowuje gotowy garnitur próbny do sylwetki oraz wymagań klienta. Nanosi wszystkie niezbędne poprawki na szablon. Po dwóch tygodniach od pierwszej przymiarki garnitur jest już gotowy do przymierzenia. Następnie nanoszone są drobne kosmetyczne poprawki i po kolejnym tygodniu garnitur jest gotowy do odbioru.

KRÓL przyjmuje nietypowe zlecenia, chętnie szuka wymarzonych tkanin dla klientów. Koniecznie obejrzyj krótki filmik prezentujący proces szycia na miarę w Salonach KRÓL:

https://www.youtube.com/watch?v=njZvK5J4mvY