Wielu z nas tak bardzo dba o swojego czworonoga, że nie wyobraża sobie sytuacji, w której czegokolwiek mogłoby mu zabraknąć. Poza podstawowymi obowiązkami takim jak karmienie, wyprowadzanie czy opieka weterynarza, coraz częściej decydujemy się na ubranka dla psów. Elementy ubioru dla zwierząt stają się coraz popularniejsze. Czy warto w nie zainwestować? Zdecydowanie tak!

Pies jest czuły na temperaturę otoczenia, szczególnie podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Nasze pupile, bez względu na rasę, które od szczeniaka wychowywane są w domach czy mieszkaniach, pomimo własnej sierści, są podatne na różnice temperatur. Z tego powodu warto zaopatrzyć je w dodatkową ochronę w postaci ciepłej odzieży. Jednak wybór odpowiedniego ubranka może nie być taki prosty. Szczególnie, że poza walorami praktycznymi liczą się również te estetyczne. Oba warunki spełnia marka Royal Puppy.


Royal Puppy producent ekskluzywnych akcesoriów dla zwierząt takich jak obroże szelki czy smycze po eleganckie ubranka oraz legowiska, tak aby były ozdobą nie tylko Waszych milusińskich ale i Waszych wnętrz. Firma Royal Puppy została stworzona z myślą o wszystkich zwierzakach niezależne od rasy lub rozmiaru. Oferują usługę uszycia na wymiar indywidualny pupila jak również możliwość personalizacji produktów haftem z inicjałami Waszego milusińskiego. Ponadto istnieje możliwość stworzenia produktu od podstaw według projektu klienta.

Celem marki jest tworzenie luksusowych produktów cechujących się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, dlatego bez przerwy poszukujemy najlepszych rozwiązań oraz inspirujemy się najmodniejszymi trendami ze światowych wybiegów. – mówi właścicielka, Pani Dominika.

Warto również wspomnieć, że produkty Royal Puppy doceniane są przez wiele osobistości polskiego showbiznesu m.in. przez Małgorzatę Rozenek, Olę Ciupę, Klaudię Halejcio, Magdalenę Pieczonkę oraz Deynn.
Royal Puppy to nie tylko ubranka, ale również piękne akcesoria, smycze, zabawki, czy legowiska. Zapraszamy na stronę internetową tej warszawskiej marki oraz do śledzenia Social Mediów po więcej inspiracji! 🙂