Wygodne rezerwowanie stolików przez aplikację, połączone ze zbieraniem punktów, które można wymienić na bony rabatowe w restauracjach – oto Dineout w pigułce. Ta darmowa aplikacja mobilna umożliwia przeglądanie wielu restauracji na mapie Warszawy i dokonanie błyskawicznej rezerwacji online.

W tym tygodniu prawdopodobnie zjesz poza domem

Z badania przeprowadzonego przez firmę Bobby Burger wynika, że ponad 65 proc. ankietowanych Polaków stołuje się na mieście minimum raz w tygodniu, a kolejne 15 proc. robi to nawet częściej. To oznacza, że jeśli to czytasz, to jest 80-procentowa szansa, że w tym tygodniu zaliczysz przynajmniej jeden lokal z jedzeniem. Nic dziwnego: życie w mieście to często brak czasu, by przygotowywać posiłki w domu. Ale też fantastyczne możliwości spróbowania wyśmienitych i często nietypowych potraw, serwowanych w klimatycznych lokalach. To zresztą jeden z najpopularniejszych i najlepszych pomysłów na randkę lub spotkanie w większym gronie.

W Dineout widzimy, że stolik w restauracji coraz częściej zastępuje stół w domowej kuchni, a wieczorne wyjścia na obiad czy kolację z kimś bliskim są coraz popularniejsze. Dlatego nie tylko ułatwiamy wybór restauracji, pokazując, co i gdzie można zjeść, ale też umożliwiamy rezerwowanie stolików bez konieczności dzwonienia do lokalu – mówi Blagovest Minev, Managing Director Dineout Polska.

Sposób na rezerwacje oraz rabaty

Czy takie rozwiązania się sprawdzają? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy wyciągnąć z kieszeni swojego smartfona i przejrzeć listę aplikacji. Kiedy chcemy podjechać do centrum, to bardziej prawdopodobne, że wezwiemy Ubera, zamiast dzwonić po taksówkę. Dziś coraz trudniej wyobrazić sobie organizację wakacji bez na przykład Booking, Airbnb czy innej usługi, która ułatwia zaklepanie noclegu. Szybkość, wygoda i wiele możliwości wyboru na skinienie palcem – to znak naszych czasów oraz coś, czego oczekujemy w niemal każdej sferze życia.

Do tej pory nie było jednak platformy, która w prosty i intuicyjny sposób pozwalałaby rezerwować stoliki w wielu różnych restauracjach. Dineout to nie tylko wygodny system rezerwacji, ale również sposób na rabaty – podkreśla Blagovest Minev, Managing Director Dineout Polska.

Rezerwuj stoliki, zbieraj punkty!

Każda rezerwacja stolika dokonana przez Dineout to punkty Dineout Club, które trafiają na konto użytkownika. Gdy zbierze się ich odpowiednią ilość, punkty zamieniają się na bony rabatowe. Jedna rezerwacja warta jest 100 punktów, z kolei 1000 punktów zgromadzone na koncie przekłada się na Dineout Gift Card o wartości 25 zł. Ale już za 2000 punktów otrzymujemy 60 zł, a za 5000 punktów – 200 zł do wykorzystania w dowolnej restauracji z bazy Dineout. Dla miłośników jedzenia poza domem jest to doskonała informacja. Łatwo policzyć, że po dokonaniu 10 rezerwacji, następny lunch możemy zjeść za darmo. Po 20 dokonanych rezerwacjach (dla niektórych to będzie zaledwie miesiąc użytkowania aplikacji) nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić bliską osobę na wspólny posiłek – i dostać rachunek ze sporą zniżką lub nie zapłacić wcale.

Punkty są przyznawane nie tylko za dokonywanie rezerwacji. Oczekuj dodatkowych punktów za zaproszenie znajomych do korzystania z Dineout, a także bonów okolicznościowych – na przykład z okazji Walentynek czy Dnia kobiet.

W aplikacji można również sprawdzić informacje o wydarzeniach specjalnych w restauracjach (np. oryginalne kompozycje potraw, dostępne tylko dla użytkowników Dineout) oraz połakomić się na tak zwane menu degustacyjne w specjalnej cenie. Brzmi dobrze? Dla nas bardzo! 😉