Lulu de Paluza jest marką ekskluzywnych ubrań dla pań. To projekt mający łączyć kobietę z jej najskrytszymi potrzebami – bycia osobą elegancką, spełnioną i luksusową.

 

Dzisiejsza kobieta, to osoba z klasą, która musi mierzyć się z wyzwaniami szybkiej pracy, łączenia obowiązków i ciągłego nadążania za trendami. Dzisiejsza nowoczesna kobieta, dzięki wykorzystaniu przez Lulu de Paluza najlepszych materiałów oraz nowatorskim projektom projektantki i twórcy projektu Katarzyny Wysockiej ma szansę poczuć się pewną siebie w każdej sytuacji.

Każda kobieta, niezależnie czy szuka stylizacji wieczorowej czy codziennej, której kolejnym wyzwaniem jest biznesowy lunch czy po prostu wieczór przy kominku z przyjaciółkami, znajdzie w Lulu de Paluza coś dla siebie. Lulu de Paluza oferuje ubrania prêt-à-porter, ale Katarzyna Wysocka wykonuje także projekty specjalne, niepowtarzalne, których charakter będzie idealnie odzwierciedlał osobowość i piękno każdej kobiety.

Marylin Monroe mówiła, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Lulu de Paluza uważa, że diamentem są kobiety, a nasze projekty nadają tym diamentom prawdziwy blask.

Zapraszamy na Aleje Jerozolimskie 81 w Warszawie oraz na www.luludepaluza.com.