Warszawska marka rowerowa Antymateria powstała z miłości do pięknych i wygodnych rowerów. Jej twórcy dostrzegli lukę na rynku. Jest wielu lokalnych i zagranicznych dostawców rowerów, którzy prześcigają się w nowych rozwiązaniach technicznych. Ale prawie nikt nie zauważa, że dla klientów najważniejsze jest by rower był dostosowany do ich potrzeb, by spełniał ich oczekiwani, w tym oczywiście także estetyczne.

Nasze rowery pozbawione są wielu udziwnień i rozwiązań technicznych, które nie są tak naprawdę potrzebne, szczególnie w codziennym miejskim ruchu. Za to dajemy klientom swobodę wyboru-nie tylko koloru, ale także wszystkich innych opcji związanych z rodzajem napędu, wyposażeniem w błotniki, oświetlenie i inne akcesoria.

Nasze rowery kupują przede wszystkim osoby ceniące sobie ich indywidualny charakter. W naszej ofercie jest klika modeli, które dostosowane są także do jazdy po terenie, ale przede wszystkim kupują je ci, którzy chcą poruszać się po mieście lekkim, wygodnym rowerem.

Być może troszkę inaczej niż w innych serwisach rowerowych i sklepach Antymateria stara się szczególnie mocno zaspokoić oczekiwania klientek. Nie obrażamy się, jeśli ktoś na rowerach nie zna się wcale i chętnie pokazujemy na co zwrócić uwagę przy wyborze roweru. Czasem trudno się nam rozmawia o kolorach, ale mając w rękach próbnik z kilkuset odcieniami jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!