[AKTUALIZACJA] Z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19) oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, nowy termin targów Warsaw Gift & Deco Show został wyznaczony na dni 8-10.10.2020 r.
———————————————————————————————————————————————————
Już 20 marca rusza druga edycja Warsaw Gift & Deco Show. Skala wydarzenia rośnie, a organizatorzy łączą wystawców i kupców dekoracji, wyposażenia wnętrz, szkła, ceramiki, gadżetów, a także opakowań oraz szeroko rozumianych upominków. Sprawdź dlaczego nie może Cię tu zabraknąć!

Targi Warsaw Gift & Deco Show organizowane przez Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Doskonała lokalizacja, infrastruktura i doświadczony zespół specjalistów, czyni to miejsce prawdziwą stolicą targów. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają wystawców z całej Polski do pokazania swoich produktów i usług dedykowanych branży upominków i dekoracji. To miejsce dla biznesu, ale także dla klientów indywidualnych. Odwiedzającymi są przedstawiciele sklepów, hurtowni, ale także hotele czy kwiaciarnie. Dla zainteresowanych mniejszymi zakupami klientów, wystawcy szykują specjalne oferty i atrakcje.

Na targach nie zabraknie konferencji, paneli i wykładów poświęconych tematyce designerskiej/wnętrzarskiej, jak chociażby panel MAGAZIF pt. „Jak dobierać dodatki do wnętrz? Praktyczne porady ekspertów”, który poprowadzą m.in. Ewa Mierzejewska (Ewa i Wnętrze) i  Szymon Sereja (Bujnie).

Wraz z agencją Up&More przygotowano trzy bloki tematyczne poświęcone aspektom z dziedziny marketingu/promocji których tematyka dotyczy:

  • „Wielkie kryzysy w małych firmach. W jaki sposób sklepy internetowe radzą sobie z kryzysami wizerunkowymi.”
  • „Sprzedające social media – jak prowadzić komunikację w mediach społecznościowych zorientowaną na sprzedaż?”
  • „Skuteczne rozwiązania reklamowe dla Ecommerce.”

Bloki te mają pomóc firmom zrozumieć mechanizmy zachodzące w Internecie i wykorzystać je w celu promocji swoich produktów, swojej działalności.

Warsaw Gift & Deco Show w tym roku łączy się z Targami Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – Green Days, także dla zainteresowanych wyposażeniem nie tylko wnętrza swojego domu, ale i ogrodu. Od 20 do 22 marca szykują się 3 dni wspaniałych inspiracji na wiosnę, a bilet warto kupić już teraz na stronie organizatora.

Więcej informacji odnośnie Wydarzenia uzyskać można za pośrednictwem strony internetowej, dostępnej pod adresem: https://warsawgiftshow.com/.

Pamiętajcie! Bilet na jedną z imprez upoważnia do uczestniczenia w drugiej. Widzimy się w dniach 20-22 marca 2020 roku w Ptak Warsaw Expo!

Do zobaczenia! 🙂