Portobello to restauracja stworzona dla osób kochających prawdziwą kuchnię śródziemnomorską – opartą na tradycji i oryginalnych włoskich przepisach. Portobello jest niczym włoski port w samym sercu Warszawy, zaprasza każdego dnia na gorącą kulinarną podróż po wszystkich regionach Italii.

Dania przygotowywane są na bieżąco ze świeżych i oryginalnych włoskich produktów. Wygląd restauracji przenosi nas we włoski klimat, gdzie króluje dobra energia, uśmiech, zieleń, słońce i pyszne jedzenie.

Pomimo, iż jest to nowy koncept na warszawskiej mapie gastronomicznej, to szybko podbija serca warszawiaków i podróżnych. Z pewnością nie bez wpływu jest lokalizacja, ponieważ kto nie chciałby zjadać pastę, pizze lub konsumować tiramisu z widokiem na samo centrum Warszawy.

Portobello, to restauracja odpowiedzialna społecznie, dlatego udostępnia za darmo swoją przestrzeń dla organizacji pozarządowych na spotkania, wraz z możliwością skorzystania z projektora. Wystarczy zadzwonić i umówić termin. Portobello, to gorąca Toskania i szalona Sycylia, dlatego w klimat restauracji wpisały się na stałe muzyczne koncerty na żywo. W każdy piątek w ogrodzie od 17.00 włoską atmosferę tworzy DJ, z kolei w sobotę lekki oddech przy letnim kinie w samym centrum Warszawy. A na zakończenie sierpnia restauracja zaprosiła włoskiego artystę – Roberto Ruggeri, który zagra 26.08 o godzinie 18.00.

Zapraszamy!